Usługi MotorFix

Pomoc przy zakupie motocykla Wrocław

wycena motocykla, pomoc przy zakupie motocykla Wrocław

Jestem profesjonalnym handlowcem w dziedzinie motocykli. Jeśli szukasz osoby, która pomoże Ci wybrać fajną maszynę unikając złomów- oferuję swoją pomoc przy zakupie motocykla już od 200 zł.

Dodatkowo jeśli znajdziemy fajny motocykl będę za Ciebie negocjować. Biorę wtedy prowizję 30 % od wynegocjowanej różnicy cen.

Przykład: Kupujesz motocykl za 10000 zł , ja wynegocjuję cenę na 9000 zł – płacisz mi prowizję 30% czyli 300 zł za negocjacje, a sam zyskujesz 700 zł. Czysty zysk !

Wymiana napędu w motocyklu Wrocław

wymiana napędu motocyklowego Wrocław
wymiana napędu motocyklowego Wrocław

Specjalizuję się w serwisie i wymianach zestawów napędowych, łańcuchów i zębatek motocyklowych- wymiana napędu w motocyklu Wrocław. Wymieniony łańcuch ustawiam precyzyjnie za pomocą lasera – tak aby służył jak najdłużej.

Jeśli więc żywot Twojego napędu dobiega końca – z przyjemnością załatwię Ci osprzęt w dobrej cenie i profesjonalnie wymienię. Lokalizacja ul. Białowieska – Wrocław.

Kupując u mnie zestaw napędowy do motocykla – zyskujesz rabat na usługę wymiany !!!

Zapytaj o cenę zestawu napędowego dla Twojego motocykla – KONTAKT

Transport motocykla Wrocław

wynajem przyczepki motocyklowej Wrocław, transport motocykla Wrocław

Motocykl się zepsuł? Sprzedałeś sprzęt? A może szczęśliwie kupiłeś i szukasz transportu? Tak się składa, że mam przyczepkę. Przyjadę, załaduję, przewiozę i oddam.

TRANSPORT MOTOCYKLA WROCŁAW100 zł
TRANSPORT MOTOCYKLA POZA WROCŁAWIEM1,5 zł za każdy kilometr liczony z bazy na ul. Białowieskiej we Wrocławiu po motocykl i z powrotem, min.100 zł

Wynajem przyczepki motocyklowej Wrocław

wynajem przyczepki motocyklowej wrocław, przyczepka na wynajem Wrocław

Przyczepka aktualnie dostosowana do przewozu jednego motocykla, ale w razie potrzeby mogę dostosować ją do transportu dwóch motocykli.

WYNAJEM PRZYCZEPKI MOTOCYKLOWEJ Z PASAMI50 zł /DOBA